Get Adobe Flash player

Latvijas čempionāta 1. posms Alojā.

2. augustā tika dots starts Latvijas čempionāta sacensībām motokrosā. Alojā šāda līmeņa sacensības norisinājās pirmo reizi. Trases distance nedaudz garāka , kā ierasts( apļu laiki virs 2 minūtēm), trase samērā ātra ne pārāk sarežģīta, tomēr lielais ātrums un dažādas konfigurācijas līkumi savu daļu meistarības no sportistiem prasija gan.

Sacensību dalībnieku sastāvs internacionāls – ierastos viesus no Igaunijas un Lietuvas papildināja arī Somijas un pat Spānijas sportisti. MX1 klasē mūsu sportistam Arnoldam Sniķeram abi braucieni izdevās stabili no sākuma līdz beigām. Braucieni notika ar kopēju startu MX1 un MX2 klasē kopā esot 34 sportistiem pie starta barjeras. Abos startos atrodoties iekš Top 10 izdevās kāpināt tempu un pirmajā braucienā 6. vieta Mx1 klasē . Otrajā braucienā pēc aizraujošas cīņas ar Spāņu sportisu Simeo Ubak 7. vieta Mx1 klasē , kas kopvēretējumā deva 7. vietu sacensību posmā MX1 klasē.

Arnoldam Sniķeram tagad atlikusī nedēļa jāaizvada treniņos un jau nedeļas nogalē dalība EIROPAS ČEMPIONĀTA 3 sacensību posmos EMX OPEN klasē Ķegumā 8.;11.;15. augustā.

foto: Jānis Pastars

Comments are closed.