Get Adobe Flash player

Kandavas Superkrosā Dobeles sportisti izceļ 4. vietu komandu vērtējumā!!

Dobelnieki Kārlis Kalējs (MX1), Arnolds Sniķers(MX1) Raivis Eikmanis(MX30+) un Ivo Sāvičs(Vet) Pārstāvot motokluba “Rambas R” krāsas visos savos braucienos rādija stabilu sniegumu , kas rezultējās ar 4. vietu komandu vērtējumā.

Sacensības bija pulcējušas lielāko daļu Baltijas spēcīgākos sportistus un cīņas visos braucienos notika ritens ritenī. Mūsu “MX4 Dobele Yamaha.lv ” sportists Arnolds Sniķers aizvadīja savas otrās sezonas sacensības . Pirmais brauciens izdevās ļoti labs- finišā sasniegta 4 vieta. un aiz muguras vairāki Igaunijas top braucēji. Otrais un trešais brauciens attiecīgi 8. un 9. pozicija, kas trīs braucienu summā deva 6. vietu kopvērtējumā. Esam priecīgi par šādu rezultātu , it sevišķi prieks par konkurētspējigajiem uzrādītajiem apļu laikiem visos braucienos . Apvienojoties ar novadniekiem no “Rambas R” motokluba izdevās izcīnīt augsto 4. vietu komandu vērtējumā.

Paldies sacensību organizatoriem par kvalitatīvo servisu sacensībās un paldies MX4 Dobele yamaha.lv komandas atbalstītājiem #Dobeles novads, #Dobelesdzirnavnieks, #BTIN , #KS14, #isostar, #reparking

Comments are closed.