Get Adobe Flash player

Nacionālā kausa Jaunpils posmā MX4 Dobele/Yamaha.lv komanda izcīna 3. vietu!!

Sestdien 20. jūnijā perfekti sagatavotajā, Jaunpils mototrasē norisinājās Nacionālā kausa 2. posms , kurā mūsu komandai bija veiksmīgi starti. Ļoti žel ka sacensības vēl jo projām notiek bez skatītājiem, tomēr cīņas dažādu klašu sportistu starpā bija aizraujošas. Pirmās sacensības ar MX1 klases motociklu veiksmīgi aizvadīja Arnolds Sniķers , bez lieka riska aizvadot stabilus abus braucienus un izcīnot 4. vietu apsolūtajā vērtējumā.

Veiksmīgi izcīnīto rezultātu šoreiz kaldināja visa mūsu komanda Arnolds Sniķers, Alvis Gulbis , Ilmārs Miķelsons, Dainis Rags, Andrejs Safonovs, Arnis Zdanovskis , Arvis Reguts un Māris Sniķers

Paldies komandas sportistu atbalstītājiem- Dobeles novada sporta pārvaldei, Sia Reparking, BTIN būvniecības tehnikas instrumentu nomas uzņēmumam, A/S Dobeles dzirnavnieks, Isostar Latvija un Yamaha Latvija

Comments are closed.