Get Adobe Flash player

BTIN Latvijas novadu kausā Zemgales novads pierāda savu varēšanu!!!

Zemgale/Yamaha racing team savā sastāvā apvienojot aizgājušo gadu junioru klases čempionus Arnoldu Sniķeru, Mairi Pumpuru un Didzi Putilovu BTIN Latvijas novadu komandu kausā izcīnija 2. vietu piekāpjoties tikai “Motokurzemes” komandai kura savā sastāvā bija iekļāvusi aizgājušo gadu Pasaules čempionāta dalībnieku Robertu Justu un Latvijas izlases sportistus Raineru Žuku un Niku Niklāvu Sūnu bet. 3.vietā “Rambas R/Zemgale komanda. Par sasniegto rezultātu esam ļoti apmierināti un priecīgi.Puišiem izdevās ļoti stabili braucieni, kas šāda veida sacensībās ir ļoti svarīgi.

Ļoti priecē arī fakts , ka divas Zemgali pārstāvošās komandas stabili ierindojās top trijniekā, kā arī Zemgales novadu pārstāvēja kopsummā sešas komandas kuras atlikušas izcīnija attiecīgi šādās vietas:

9. vieta ŪKB Dobele 1

10. vieta MX4 Dobele/Dobeles novads

15. vieta ŪKB Dobele 2

16. vieta Mx4 Dobele/ Biksti

Braukšanas prieku ar junioru klases 125cc motociklu pilnībā izbaudija Arnolds Sniķers izcīnot 2. vietu ALL STARS 125 braucienā, piekāpjoties Robertam Justam. Brauciens Arnoldam bija īpašs arī ar to , ka trasē viņu varēja redzēt tieši ar to motociklu, ar kuru 2015. gadā viņš izcīnija Latvijas čempiona titulu.

Šajās sacensībās mums izdevās vienlaicīgi gan veiksmīgi noorganizēt pašas sacensības , gan motivēt novada sportistus parādīt kur mīt saliedētākie kolektīvi un sportisti, kuri mīl motokrosu gan spēj pārvarēt grūtības , kādas ir motokrosa trasēs. Tā kā sacensībās tomēr nemanijām sportistus no Latgales un vairākām zināmām Latvijas sportistu apvienībām, ļoti ceram ka viņi saņemsies drosmi un jau nākošgad parādīs ko var. Dobelē sacensības notikušas jau divus gadus pēc kārtas, mēs varētu mest izaicinājumu un nodot stafeti kādam , kurš spēj noorganizēt sacensības tādā pat līmenī , kā tas ir bijis Dobelē šajos divos gados , kā arī motivēt vairāk komandas piedalīties no visiem Latvijas reģioniem.

Mx4 Dobele motokluba kolektīvs saka paldies visiem pasākuma atbalstītājiem : BTIN , Arnis Homa, LDZ CARGO, Dobeles novada pašvaldībai, LDZ ritošā sastāva serviss, Lucasoil, Dobeles dzirnavnieks, Isover, z/s Ziediņi, Agromarts, Igates betons, Aspektsound, Aspekt-V, Biotuletes.lv, Eiropas hitu radio, miltiņkrogs, laikraksts Zemgale,GB House, Flemming Olsen, Jānis Jakubanecs . Paldies visiem iesasitītajiem trases dienestiem par kvalitatīvi veikto darbu!!

Paldies Arena HD Baltic par sacensību tiešraides nodrošinājumu.

Comments are closed.