Get Adobe Flash player

Dobeles pilsētas ceriņu svētki un LAČ 2. posms Ķegumā.

Aizvadītā nedēļas nogale MX4 Dobele/Yamaha .lv sportistiem aizritēja sportiskā svētku noskaņā. Jau sestdienas rītā ar motokrosa prezentācijas telti kopā ar citiem Dobeles novada motosportistiem , kā arī bezceļu braucējiem drifta un motošosejas sportistiem Dobeles Domes laukumā stāstijām, rādijām un iepazīstinājām interesentus ar mūsu pārstāvēto sporta veidu.Visiem bija iespēja kopā ar sportistiem un viņu tehniku fotografēties.

Svētku programmas ietvaros piedalijāmies motobraukšanas veiklības braucienā . Lai arī krosa motocikli nav tā parocīgākā tehnika uz asvalta tomēr aurenieks Rolands Bleidels pierādija ka var- uzvarot šajās sacensībās.

Svētdien komandas pārstāvji piedalijās Latvijas amatieru čempionāta sacensībās Ķegumā . Masveidīgs pasākums, jo it visās klasēs gandrīz maksimālais skaits sportistu pie starta barjeras, līdz ar to saspringti braucieni arī daudz kritieni. Veiksmīgākais no amatieriem Māris Sniķers 50+ klasē pirmajā braucienā 3. bet otrajā braucienā 4. kopvērtējumā izcīnīta “neērtā”4. pozicija. Neveiksme Arnim Zdanovskim , kurš brauciena izskaņā piedzīvoju kritienu un izstājās.

Comments are closed.