Get Adobe Flash player

Arnolds Sniķers sezonu atklās Itālijā.

Ziemas sagatavošanās periods nu jau ir aiz muguras, aizvadītajā nedēļa vērtīga treniņnometne Holandē trenera John Van Den Berk vadībā un šonedēļ pirmssacensību treniņi Itālijā, bet jau nedeļas nogalē pirmās sacensības. 6.-7. aprīlī MXGP of Trentino ietvaros Arnolds startēs Eiropas čempionāta sacensībās EMX 250 klasē. Ir skaidrs , ka būs jācīnās ne pa jokam , jo grūti atrast sacensības , kur konkurence ir tik augstā līmenī . Vēlam veiksmi un turam īkšķus par labu rezultātu!!

Vēl nedeļu pēc MXGP of Trentino Arnolds aizvadīs 13.-14. aprīlī Vācijā Furstlicht Drehna ADAC MX Masters pirmajā sacensību posmā MX Youngsters klasē. ADAC MX Masters sacensību seriālā plānots piedalīties visos sacensību posmos . Atgriežoties no Vācijas Arnoldu noteikti redzēsim Latvijas čempionāta pirmajā posmā Aizputē 28. aprīlī cīņā par čempiona titulu MX2 klasē.

MX4 Dobele/Yamaha.lv komanda ir gandarīta par iespēju nodrošināt sava spēcīgākā sportista startus augsta līmeņa sacensībās un saka paldies saviem uzticamajiem atbalstītājiem: Latvijas Dzelceļa ritošā sastāva serviss, Dobeles novada kultūras un sporta pārvalde, Yamaha Latvija,Latvijas motosporta federācija, Isostar, Reparking

sekot sportista gaitām : instagram @snikers62

Comments are closed.