Get Adobe Flash player

MX4 Dobele motokrosa komanda iekļūst top 6 komandu vērtējumā 2018.gadā !

32082109168_698c27bd49_o2018. gada sezona nu ir aiz muguras un par sasniegto esam gandarīti. Jau sezonas sākumā ziņojām , ka komanda šajā sezonā  būs kompaktāka un profesionālāka , kā jebkad iepriekš. Lielāks akcents tika likts uz dalību Latvijas čempionātā ,kurā sportistiem plecu pie pleca jācīnās ar pašiem ātrākajiem sportistiem ne tikai no Latvijas , bet arī sportistiem no apkārtējām valstīm. Par komandas  punktiem kopvērtējumā cīnijās Didzis Putilovs Mx2 juniori 4t klasē, Arnolds Sniķers Mx2 klasē un Raivis Levans Mx1 klasē. Savukārt otrs virziens komandai tika nosprausts Arnolda Sniķera nodrošināšanai dalībai Eiropas čempionāta posmos EMX 250 klasē  un  dalībai ADAC MX Masters Vācijas čempionāta sacensībās , kā arī dalībai Eiropas Nāciju kausa sacensībās Latvijas izlases sastāvā.

Izcīnītā 6. vieta komandu vērtējumā ir gan pārsteigums, gan likumsakarība  . Lielāko pienesumu ar stabilu rezultātu visās sacensībās idividuāli ir devušu Didzis Putilovs , kurš MX2 junioru 4t klasē izcīnija pirmo vietu un Arnolds Sniķers , kurš sezonas kopvērtējumā izcīnija 3. vietu MX2 klasē.

Arnolda Sniķera sezonas  sasaniegumi ārpus Latvijas robežām šogad vērtējami kā ne tik veiksmīgi kā gribētos . Startējot Eiropas Nāciju kausa sacensībās , lai arī izdevās sasniegt Latvijas komandai  līdz šim augstāko rezultātu 7. vietu , tomēr tas varētu būt labāks, ja Arnoldam nebūtu radušās tehniskas problēmas. Vairākas neveiksmes tika piedzīvotas  arī ADAC Mx Masters sacensībās, kas neļāva iekļūt sacensību finālbraucienos. Tomēr sezonas gaitā bijā arī daudzi veiksmīgi sacensību posmi , no kuriem augstāko rezultātu izdevās uzrādīt Eiropas čempionāta Latvijas posmā Ķegumā  stabili iekļūstot sacensību finālā un pirmajā braucienā izcīnot 22. vietu.

Liels, liels   paldies  komandas atbalstītājiem, paldies mehaniķiem un sportistu ģimenēm! Tiekamies jau 2019. gada sezonā ar jauniem sasniegumiem!

foto: http://mx4dobele.lv/index.php/nggallery/galerija/2018-gada-balle?page_id=57

 

Comments are closed.