Get Adobe Flash player

Latvijas čempionāta “STORENT” 3. posms motokrosā nes panākumus Dobeles sportistiem.

36468142_2179954388901403_8409809195523637248_n https://youtu.be/XpoOX0tTUuc

Vējainos apstākļos ar specīgu dalībnieku sastāvu un labā līmenī sagatavotu “Ceļa Ēzeļu” trasi tika aizvadīts Latvijas čempionāta Dobeles posms.Mājas sacensības sezonas labāko rezultātu atnesa Mx4Dobele sportistam Arnoldam Sniķeram , kuram izdevās labi starti abos braucienos. Pirmajā braucienā no starta 3. pozicija tika noturēta no sakuma līdz beigām. Savukārt otrajā braucienā no starta otrā pozicija un veiksmīgi pirmie apļi , kuru laikā izdevās cieši sekot līderim Kārlim Sabulim . Brauciena laikā gan nācās piekāpties igaunim Andero Lusbo un finišēt stabilā 3. pozicijā. Ar šādu rezultātu Arnolds Latvijas čempionāta sezonas kopvērtējumā pacēlies uz 3. poziciju. Savukārt MX1 klasē pie vienas barjeras ar Dobeles posma uzvarētāju Martīsu Karro stājās mūsējais Raivis Levans divu braucienu summā izcīnot 12 vietu.
Junioru ieskaitē Mx4 Dobele sportistam  Didzim Putilovam 3. vieta savukārt amatieru 30+ klasē Andrejs Safonovs 10. vieta , Arnis Zdanovskis 11. vieta.45+klasē Dainis Rags 10.vieta, 50+ Alvis Gulbis 6. vieta.
Veterānu klasē skaistu uzvaru izcīnija Mārtiņš Aleksandrovičs , kurš ,lai arī regulārās sacensībās nepiedalās tomēr pie mums Dobelē ir klāt tikpat kā katru gadu
Esam apmierināti gan ar komandas sportistu sniegumu gan ar paveikto trases sagatavošanas un sacensību organizēšanas darbos. Liels gandarijums arī par daudzajiem Dobeles amatieriem , kuri bija gatavi sevi pierādīt nebūt ne vienkāršajā “Ceļa Ēzeļu” trasē.  veiksminieki šoreiz  Raivis Eikmanis  , kurš izcinija uzvaru 25+ klasē un Rolands Bleidels kurš izcinija 3. vietu 14+ klasē
Liels Liels paldies visiem kuri iesaistijās
sacensibu sarīkošanas un norises procesā- gan atbalstītājiem gan darbiniekiem un  apkalpojošajam personālam , visiem atbraukušajiem sportistiem un skatītājiem. Paldies!
Mx4 Dobele vadītājs Māris Sniķers

Comments are closed.