Get Adobe Flash player

1. Jūlijs Latvijas čempionāta “STORENT” 3. posms Dobelē !

afi';sa 2018

https://www.youtube.com/watch?v=w-_C730aKTk&feature=youtu.be&app=desktop

Līdz sacensībām atlicis nepilns mēnesis un “Ceļa Ēzeļu” mototrasē arvien biežāk redzami motobraucēji , kuri izmanto iespēju sagatavoties un “piešaut roku”  Dobeles trases īpatnībām . Šajā gadā sacensības būs īpašas ar to , ka mums ir dota iespēja, kā daudzus gadus atpakaļ ,atkal  koncentrēties uz motokrosa pamatvērtībām – solo klašu motocikliem . Tas mums lieliski atļauj trasi sagatavot tā, lai būtu gan iespaidīgi lēcieni gan kārtīgs ātrums .Trasē izveidotie elementi būs baudāmi gan skatītājiem gan braucējiem .

Latvijas čempionāta spēcīgāko sportistu konkurencē MX1 un MX2 klasē varam sagaidīt pamatīgu cīņu Latvijas un Igaunijas sportistu starpā. Pēc aizvadītiem diviem posmiem MX1 klasē līderis titulētais igauņu sportists Tanel Leok, MX2 klasē līderis cēsinieks Kārlis Sabulis, Dobelnieks Arnolds Sniķers MX 2 klasē pēc diviem posmiem ieņem 4. vietu un droši vien izmantos mājas trases priekšrocības lai rezultātu uzlabotu.  Faniem Dobelē būs iespēja redzēt ne vienu vien aizgājušo gadu Nāciju kausa dalībnieku .Ātrākajās klasēs vietējos līdzjutējus priecēs arī dobelnieks Kārlis Kalējs Mx2 klasē  un Junioru klasē aucenieks Mairis Pumpurs.

Šajā sezonā ,pateicoties Latvijas motosporta federācijas aktīvam darbam ir veiksmīgi sakārtotas arī amatieru sacensības, kas rezultējās ar to ,ka dalībnieku skaits sacensībās tuvu maksimālajam. Visās vecuma grupās amatieru klasēs pie starta barjeras finālbraucienos nereti ir maksimālie 40 sportisti. Šādi starti protams dod gandarijumu pašiem sportistiem, kā arī skatītājiem ir aizraujoši. Esam apzinājuši virkni vietējo sportistu un izrādās ka 1. jūlijā pie starta stāsies vairāk kā 10 vietējie motoentuziasti, starp tiem  skijoringa “karalis ” Raivis Eikmanis, atraktīvais Rolands Bleidels un daudzi citi Dobelnieki.

Lai sacensības būtu krāšņākas un interesantākas arī tiem , kuri nevēlas vērot motokrosu no rīta līdz vakaram, būs iespēja izmeiģināt roku loka šaušanas sporta stendā, mazajiem moto faniem darbosies fanu telts ar dažādām bērnu aktivitātēm.Sacensību teritorijā darbosies dažādi motoaksesuāru un suvenīru  tirgotāji, par ēdināšanu rūpēsies bistro “Trīs sivēni” un sacensību starplaikos muzika no aspektsound.lv

Sacensību laikā braucienu starplaikos plānojam arī autogrāfu sesiju , kur fanu teltī būs iespēja satikties ar sportistiem un iegūt sportistu parakstītus plakātus. Līdzjutējiem būs iespēja apmeklēt dalībnieku nometni un klātienē redzēt kā notiek gatavošanās sacensībām komandu teltīs.Informācija par sacensībām var meklēt arī internetā mūsu mājas lapā www.mx4dobele.lv

Comments are closed.