Get Adobe Flash player

Arnolds Sniķers veiksmīgi startējis Eiropas čempionātā motokrosā!

 

IMG_4149 Aizvadītajā nedēlas nogalē Arnolds Sniķers startēja Eiropas čempionāta Latvijas posmā EMX 250 klasē , kurš norisinājās MXGP Latvija Pasaules čempionāta motokrosā sacensību ietvaros Ķegumā.motocentrā “Zelta Zirgs”.
Sestdien ļoti sīva cīņa kvalifikācijā , kur izdevās uzrādīt 36 rezultātu , kas bija pietiekami ,lai piedalītos finālbraucienos. Ķeguma trase bija sagatavota atbilstoši Pasaules līmeņa braucējiem, pārbagāta ar dažādiem trases elementiem un piedevām gadiem ierastā trase bija pārveidota , mainot braukšanas virzienu uz pretējo.
    Pirmajā braucienā , lai arī starts īsti labi nepadevās, Arnolds sacensības uzsāka krietni labāk , par kvalifikācijā uzrādīto rezultātu un no 28 vietas pirmajā aplī spēja aizcīnīties līdz 22. vietai finišā.
 Svētdien otrajā finālbraucienā sparaiga cīņa ar konkurentiem par 29-27. vietu , kas finišā rezultējās ar 27. vietu.
Esam apmierināti ar sasniegto rezultātu un sportista izaugsmi. Protams ir vēl daudz kas jāapgūst un rezultāts jāuzlabo, bet tas jādara pakāpeniski. Patreiz  sasniegtais  liek domāt , ka esam uz pareizā ceļa. Paldies sponsoriem un daudzskaitlīgajam fanu atbalstam trases malā !!!
IMG_4120

IMG_4145

Comments are closed.