Get Adobe Flash player

Arnolds Sniķers uzsāk sezonu Latvijas čempionātā

IMG_4120Arnolds Sniķers Latvijas čempionāta pirmajā posmā motokrosā Aizputē  MX 2 klasē divu braucienu summā izcīnija 6. vietu. Šajās sacensībās bija īpaša atmosfēra , jo pie starta  barjeras stājās ari pasaules čempions MX2 klasē Pauls Jonass , kā arī daudzi pieredzejuši sportisti no Latvijas un Igaunijas. Pirmais starts Arnoldam neizdevās tomēr brauciena gaitā izdevās apsteigt daudzus braucējus un aizcīnīties lidz 6. pozicijai. Otrajā braucienā jau krietni labāks starts un viss brauciens ciešā cīņā ar Latvijas sportistu Kristeru Drevinski par 5-6 vietu. Lai arī neizdevās Kristeru apsteigt , tomēr gandarijums par cīņu un iegūto 6. vietu ir.

Jau  šīs nedeļas izskaņā Arnoldam ļoti svarīgs starts Ķegumā MXGP Latvija sacensību ietvaros , kur viņš startēs Eiropas čempionāta Latvijas posma sacensībās EMX 250 klasē.
Liels paldies Arnolda atbalstītājiem , ar kuru palīdzību bija iespēja sagatavoties sezonai un ir iespēja piedalīties augsta līmeņa sacensībās.paldies Dobeles novada kultūras un sporta pārvaldei,  Ldz Cargo,  Dobeles dzirnavnieks, Isostar , putoline, ks14, tda moto, re parking greenracingsuspension, martinserviss, moto darbnīca “pie Vilīša” un komandai “MX 4 Dobele”

Comments are closed.