Get Adobe Flash player

Mairis Pumpurs Cēsīs izcīna Latvijas čempiona titulu!!!

DSC_9141 Latvijas   čempionāta finālposmā Cēsīs MX4 Dobele komandas sportists Mairis Pumpurs pierādija , ka ir spēcīgākais 85cc klases sportists un šajās sacensībās brauca pārliecinoši. Pirmajā braucienā no starta aizbrauca kā otrais un tā arī bez īpašām kļūdām pabeidza braucienu piekāpjoties vienīgi Somijas sportistam Sampo Rainio bet atstājot tālu aiz muguras savu sīvāko konkurentu Edvardu Bidzānu. Otro braucienu Mairis jau izpildīja čempiona cienīgā stilā uzsākot braucienu no pirmās vietas un ar drošu 10 sekunžu pārsvaru arī finišējot pirmajā vietā!!! Esam lepni par Maira sasniegumu un priecīgi , ka viens no retajiem latviešiem 2017. gada motokrosa čempioniem ir viens no mūsējiem Dobeles novada sportistiem.!!!

Savukārt MX2 klasē Mx4 Dobele sportists Arnolds Sniķers sezonas kopvērtējumā izcīnija 4. vietu piekāpjoties diviem Igaunijas sportsitiem Aigar Leok un Karel Kutsar kā arī latvietim Kristeram Drevinskim. Salīdzinoši ar iepriekšējo gadu Arnoldam savu rezultātu ir izdevies uzlabot no 7. vietas uz 4. , kas protams priecē un vieš cerības šo izaugsmi turpināt arī nakošajā sezonā.

MX4 Dobele komandai kopumā šo sezonu vērtējam kā veiksmīgu, jau ar to faktu ka mūsu rindās atkal kādam ir izdevies izcīnīt Latvijas čempionā titulu 2011. gadā tas izdevās Arnoldam Sniķeram 85 B klasē 2015. gadā atkal Arnoldam Sniķeram 125cc klasē un 2017. gadā  Mairim Pumpuram 85cc klasē. Komandas augstākais sasniegums bija 3. vieta Latvijas čempionāta 1. posmā Liepājā. Paldies visiem komandas pamatsastāva puišiem Raivim Levanam, Arnoldam Sniķeram, Mairim Pumpuram, Ralfam Riteram, Vinetam Pavlovskim.Kā arī paldies mūsu iesācēju,amatieru – senioru veterānu sportistiem  par pozitīvo piemēru un līdzdarbošanos sportiskajās aktivitātēs. Paldies komandas trenerim Ronaldam Strazdam un liels paldies visiem mūsu komandas atbalstītājiem un līdzjutējiem!!

 

Comments are closed.