Get Adobe Flash player

Ar gandarijumu par paveikto jau 20 gadu garumā – motokross 2017. Dobelē noslēdzies!

Latvijas čempionāta “Cramo” 4. posms, kuram mūsu MX4 Dobele komanda bijām cītigi gatavojušies uzaicinot sportistus, gatavojot trasi un papildus izklaides programmu visa vecuma skatītājiem, kā arī pašiem aizvadot treniņus trasē, tika aizvadīts ļoti pozitīvās noskaņās. Dalībnieku sastāvs kā vienmēr pie mums internacionāls un spēcīgs. Nospiedošu pārsvaru “Nāciju” cīņās tā īsti neizdevās panākt nevienam .MX1 klasē dominēja Igauņi pirmais Priit Ratsep , otrais Gert Krestinov  tālāk jau mūsējie sakot ar 3. vietu Toma Macuka izpildijumā. Savukārt MX2 uzvara Latvijai -Kristeram Drevinskim aiz sevis atstājot Igauņus Karel Kutsar un Aigar Leok. Senioru vērtējumā uzvara Lietuvai Saulius Stankus otrajā vietā Raimonds Baltgalvis kurš kā labākais no latviešiem saņēma bijušā Dobeles motobraucēja Modra Empeļa specbalvu.Savukārt veterānu klasē nepārspēts palika Leons Kozlovskis. Karsti gāja arī junioru un bērnu klasēs. Prieks par 50cc un 65 cc sportistu kuplo pulku pie starta barjeras. Savukārt 125 cc klases junioru cīņas iznākumu nācās izšķirt ar tiesnešu palīdzību , kas rezultējās ar Igauņa Andres Hiiemagi uzvaru.Par lielu prieku pašam, MX4 Dobele komandai un Dobeles līdzjutējiem 85cc klasē uzvara mūsējam Mairim Pumpuram.

MX4 Dobele komandā šajās sacensībās aktīvi bija senioru veterānu klases sportisti Alvis Gulbis, Ivo Ozoliņš, Ilmārs Miķelsons un Dainis Rags. Arnoldam Sniķeram sīvajā konkurencē MX2 klasē izdevās izcīnīt 5. vietu bet Ralfs Riters 85 cc klasē 17. vietā.

Kā katru gadu ar mūsu atbalstītāju palīdzību bijām sarūpējuši krietnu balvu fondu uzvarētājiem un neskaitot naudas prēmijas spēcīgākie sportisti tika gan pie jaunām RIPNROLL brillēm no TD&A MOTO, IPONE smērvielām no BALTIC MOTOPARTS, PUTOLINE eļļām no DINO & Co kā arī dāvanu kartes no VILDERS, supersmērvielas no PROLONG nonāca sportistu rīcībā.

Kā pārsteigums mums pašiem tikai kādā no sacensību intervijām meiģinot atbildēt cik tad sen kaut ko šeit organizējam, nācās secināt “Ceļa Ēzeļu” mototrasē to daram jau 20 gadus!!!!!!

šeit video ar kadriem no tiem laikiem:

Laikam jau likumsakarīgi 2017. gada motokross Dobelē ieies vēsturē  ar to , ka bijām sarūpējuši īpaši plašu izklaides programmu skatītājiem. Bērniem tradicionālā darbošanās fanu teltī, pavisam mazajiem faniem Strider balansa velo trase. Sacensību starplaikā plakātus ar autografiem varēja saņemt no Dobeles spēcīgākajiem sportistiem Arnolda Sniķera , Rolanda Bleidela un Maira Pumpura.Kā apsolūts jaunums Tautas sporta bāzes loka šaušanas paraugdemonstrējumi un iespēja arī pašiem izmeiģināt roku šajā sporta veidā. Svētku noskaņu palīdzēja uzturēt arī  mūsu viesi no motokluba Moto Mafia , drifteri no 3b motorsport un monster energy meitenes  .

Sacensību izskaņā izspēlējām loteriju uz ieejas biļetēm kur bija iespēja laimēt 5 ieejas biļetes uz ARENACROSS RĪGA  kas notiks 21. oktobrī arēnā Rīga ka arī galveno laimestu braucienu ar drifta mašīnu 2 personām no 3B MOTORSPORT

lūk arī laimētāji:

ARENACROSS RĪGA

Ģirts Jansons

Madara Muceniece

Sergejs Čubukovs

Regnārs Lambreksis

Gita Linde

Brauciens ar drifta auto 2 personām:

Anete Līga Punka

Paldies mūsu atbalstītājiem, darbiniekiem un visiem  par kopīgi paveikto!!!

 

Comments are closed.