Get Adobe Flash player

Motokross – Dobelē tie ir svētki!!! 20. augusts “Ceļa Ēzeļu “mototrase.

Latvijas_cempionata_superfinal_36Vēl tikai nedaudz vairāk kā nedēļa un nu jau kuro gadu pēc kārtas sporta entuziastu gaidītākais notikums Dobelē : Motokross – Latvijas čempionāta “Cramo” 4. posma sacensības motokrosā.  20. augustā mototrasē “Ceļa Ēzeļi”, spēkiem mērosies solo motociklu klašu pārstāvji, sākot ar mazajiem ķipariem no 5 gadu vecuma 50cc klasē, junioriem 65, 85 un 125 klasēs un beidzot ar senioru un veterānu klases vīriem. Protams, saldais ēdiens skatītājiem – ātrāko pilotu  cīņas MX1 un MX2 klasēs. Prognozējam, ka iedegsies cīņa starp Latvijas un Igaunijas pilotiem, kā arī skatītājiem būs iespēja redzēt “MX4 Dobele” motokluba – mūsu novada ātrākos sportistus Arnoldu Sniķeru MX2 klasē un Mairi Pumpuru 85 cc klasē .Vēl noslēpumā tīts ir dažu mums ļoti pazīstamu sportistu dalība sacensībās katrā gadījumā treniņos tika manīti gan Rainers Žuks , Kristers Drevinskis,Toms Macuks, vairāki Igaunijas un Somijas sportisti gan arī mūsu motokrosa leģenda Lauris Freibergs,

Sportistiem  Dobelē būs iespēja cīnīties ne tikai par čempiona tituliem, uzvarētāju kausiem un naudas balvām, bet kā ierasts pie mums uzvarētāji tiks  pie vērtīgām balvām no mūsu atbalstītājiem BALTICMOTOPARTS , TD&A MOTO, DINO & CO , PRO LONG , VILDERS- tās būs gan moto smērvielas no IPONE, PUTOLINE un PRO LONG gan citas motosportā noderīgas lietas.

Motokrosa ietvaros plānojam jaudīgu papildus izklaides programmu skatītājiem. Jau sestdienas vakarā iesakām apmeklēt “KLONDAIKA”  Dobelē, kur vakara ietvaros būs iespēja kārtīgi izballēties un  laimēt ielūgumus uz motokrosu. Svētdien trasē darbosies “Lattelecom” 1188 piepūšamās atrakcijas un “SAFE” fanu telts bērniem. Mazajiem apmeklētājiem līdz 5 gadu vecumam būs iespēja izmēģināt “Strider” balansa velosipēdus, savukārt lielajiem darbosies “TAUTAS SPORTA BĀZES” loka šaušanas izmēģinājumu poligons. Sacensību pārtraukumā “SAFE”fanu teltī autogrāfu sesija – plakāti no mūsu novada ātrākajiem sportistiem. Sacensību laikā sadarbībā ar “TORLEY”esam sarūpējuši pārsteigumu mūsu dāmām – motokrosa fanēm  .Muzika no ASPEKTSOUND.LV kvalitatīva bufete no TEX MEX . Lai visiem viss būtu skaidrs neiztrūkstoši komentāri no ĒRIKA FOGEĻA.

Esam uzaicinājuši arī viesus no draudzīgās “MOTO MAFIA” komandas, ņemot vērā kā tuvojas skolas laiks, sacensību ietvaros trešo gadu rīkos akciju: “Ziedo skolai noderīgas lietas Dobeles novada ģimenēm!” Tāpēc aicinām sacensību apmeklētājus aktīvi piedalīties  un palīdzēt. Saziedotās mantas pēc sacensībām nonāks novada sociālā dienesta rīcībā. Sacensību nobeigumā arī loterija, kurā varēs laimēt ieejas biļetes uz pasākumu arēnā Rīga 21.oktobrī – “ARENAKROSS RIGA “.

 

 

Comments are closed.