Get Adobe Flash player

Archive for septembris, 2021

BTIN Latvijas čempionāta finālposms 19. setembrī!!

Jau tradicionāli rudens pusē Dobeles pievārtē mototrasē “Ceļa Ēzeļi” norisināsies BTIN Latvijas čempionāta finālposms motokrosā . Sacensības ir iekļautas FIM starptautiskajā kalendārā , kas dod iespēju šajās sacensībās piedalīties ne tikai labākajiem Latvijas sportistiem, bet pulcēs sportistus no tuvākajām kamiņvalstīm. Sacensībās varēs redzēt jauniešus 85 cc klasē , 125 junioru klasē, augstāko pilotāžu rādīs MX1 un MX2 klases sportisti, kur noteikti redzēsim Dobeles novada sportistus Kārli Kalēju un Arnoldu Sniķeru , kā arī spēcīgākos Igauņu un Lietuviešu sportistus “saldajā ēdienā” skatītājiem blakusvāģu ekipāžas un kvadracikli. Savu meistarību rādīs arī Amatieru open klases sportisti , kur startēs arī daudzi mūsu novada sportisti.

Šajās – finālsacensībās sportisti noskaidros , kurš iegūs čempiona titulu un kura motokrosa komanda ir spēcīgākā mūsu valstī, līdz ar to spraigas cīņas neizpaliks. Lai piebērtu kādu “pipariņu”” sacensību norisei visos braucienos tiks izcīnītas “”ISOVER”” starta karaļa balvas.

Sacensību gaitā tiks noskaidrots “VEBER”” apsolūti ātrākā apļa īpašnieks

Sacensību sākums 11.30 , kad tiks dots starts mazākajām klasēm. Sacensību norise visas dienas garumā līdz 18.00

Esam padomājuši arī par to ,lai motokrosa svētki būtu pilnasinīgi un neaprobežotos tikai ar motoru rūkoņu trasē. Darbosies vairāki ēdināšanas punkti..Turpat blakus mototrasē ierīkotajā atpūtas parkā “Kalna Ēzeļi” piedāvāsim iemeiģināt roku loka šaušanā, mazajiem bērniem tiks izveidota Arņa Homas “Strider” balansa velo trase , kurā mazajiem būs iespēja gūt pirmās iemaņas, Bērnu izklaide būs bez maksas. Sacensību starplaikos ar brīvdabas koncertu apmeklētājus priecēs grupa “Simple Man””.

Visbeidzot Sacensību noslēgumā organizēsim loteriju uz ieejas biļetēm , kur savā īpašumā varēs iegūt vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem . Galvenā balva no “Isover”” 600 eur vērtībā.

Tiekamies motokrosa svētkos 19. septembrī