Get Adobe Flash player

Archive for jūlijs, 2020

Šajā nedēļas nogalē motokrosa sezona uzņem pilnus apgriezienus

2.augustā Alojas mototrasē tiks dots starts Latvijas čempionāta motokrosā pimajam posmam un turpmākos divus mēnešus Latvijas spēcīgākie sportisti aizvadīs intensīvā sacensību režīmā, tajā skaitā aizvadot 3 sacensību posmus Eiropas un Pasaules čempionāta sacensībās Ķegumā.

Mx4 Dobele/Yamaha.lv sportists Arnolds Sniķers 2020 gada sezonā startēs prestižajā MX1 klasē ar Yamaha YZ450F jaudīgo motociklu. Pirmais Latvijas čempionāta posms jau šajā nedeļas nogalē. Atlikušie 4 posmi viens pēc otra sākot ar 30. augustu Apē un beidzot ar BTIN finālposmu Dobelē ” Ceļa Ēzeļu” mototrasē.

Pateicoties mūsu sponsoriem – BTIN , DOBELES DZIRNAVNIEKS, Dobeles novada kultūras un sporta pārvalde, YAMAHA LATVIJA, AGRO-KAĶENIEKI, RE PARKING, ISOSTAR, TD&A MOTO, VILDERS ,kā arī visiem uzticamajiem faniem un komandas ilgadīgajiem atbalstītājiem – Arnolds Sniķers stāsies pie starta barjeras Eiropas čempionāta Open klasē aizvadot 3 sacensību posmus. Šogad sacensības ir īpašas covid 19 ierobežojumu dēļ – tās norosināsies Ķegumā 8.,11.un 15. augustā visas uzreiz ar dažu dienu atpūtu starp tām, prasot no sportistiem īpašu koncentrēšanos un gatavību šādam pasākumam. Tiekamies trasē!

Motokross Jaunpilī atnes podimu veterānu klasē!!

Aizvadītajās brīvdienās Jaunpils mototrasē norisinājās Latvijas junioru un amatieru čempionāts, kurā labs sniegums mūsu vecākajam veterānam Ilmāram Miķelsonam- izcīnīta 3. vieta mx55+ klasē!

Arī pārējie MX4 Dobele/yamaha.lv komandas veterānu vecuma sportisti pierādija ka Jaunpils – tā ir viena no mūsu mājas trasēm – Māris Sniķers uzreiz aiz podiuma 50+ klasē izcīnija 4. vietu. Dainis Rags 7. vietu un Alvis Gulbis mx55+ klasē 8. vietu.

Nedaudz grūtāk gāja jaunākajiem amatieru klases sportistiem – Andrejs Safonovs abos startos piedzīvoja kritienus izcīnot 8 vietu mx40+ klasē , Arnis Zdanovskis mx30+ klasē 14. vietā.

Kandavas Superkrosā Dobeles sportisti izceļ 4. vietu komandu vērtējumā!!

Dobelnieki Kārlis Kalējs (MX1), Arnolds Sniķers(MX1) Raivis Eikmanis(MX30+) un Ivo Sāvičs(Vet) Pārstāvot motokluba “Rambas R” krāsas visos savos braucienos rādija stabilu sniegumu , kas rezultējās ar 4. vietu komandu vērtējumā.

Sacensības bija pulcējušas lielāko daļu Baltijas spēcīgākos sportistus un cīņas visos braucienos notika ritens ritenī. Mūsu “MX4 Dobele Yamaha.lv ” sportists Arnolds Sniķers aizvadīja savas otrās sezonas sacensības . Pirmais brauciens izdevās ļoti labs- finišā sasniegta 4 vieta. un aiz muguras vairāki Igaunijas top braucēji. Otrais un trešais brauciens attiecīgi 8. un 9. pozicija, kas trīs braucienu summā deva 6. vietu kopvērtējumā. Esam priecīgi par šādu rezultātu , it sevišķi prieks par konkurētspējigajiem uzrādītajiem apļu laikiem visos braucienos . Apvienojoties ar novadniekiem no “Rambas R” motokluba izdevās izcīnīt augsto 4. vietu komandu vērtējumā.

Paldies sacensību organizatoriem par kvalitatīvo servisu sacensībās un paldies MX4 Dobele yamaha.lv komandas atbalstītājiem #Dobeles novads, #Dobelesdzirnavnieks, #BTIN , #KS14, #isostar, #reparking