Get Adobe Flash player

Archive for novembris, 2019

2020. gada motokross Dobelē pašā sezonas vidū!!

Latvijas motosporta federācija publicējusi 2020. gada sezonas oficiālo motokrosa sacensību kalendāru, kurā Latvijas čempionāta 3. posms ir ieplānots Dobelē “Ceļa Ēzeļu” mototrasē 21. jūnijā. Esam gandarīti par , ka mums uzticēts organizēt augstākā līmeņa sacensības arī jaunajā sezonā!!!

Jau tagad skaidrs, ka 2020 . gads TAUTAS SPORTA BĀZEI ” CEĻA ĒZEĻI” būs krietni savādāks nekā iepriekš. Lielāka vērība tiks pievērsta kvalitatīvai treniņu norisei trasē pirmssacensību periodā un visas sezonas garumā, pateicoties iespējai trasi laistīt katru dienu un izvairīties no jebkādiem putekļiem. Bāzē plānojam organizēt seminārus motokrosa treneriem kopā ar Latvijas izlases kandidātiem – strādāt motivētiem sportistiem attiecīgi īpaši sagatavotā trasē , lai paaugstinātu sportistu konkurētspēju dalībai starptautiska mēroga sacensībās.

Pieļauju, ka putekļu neesamība trasē ikdienā iedrošinās arī tos amatierus , kuri līdz šim trasi apmeklēja tikai sacensību dienās.

21.jūnijā Latvijas čempionāta ietvaros redzēsim spēcigākos sportistus MX1, MX2, 125 un MX2 junioru, Blakusvāģu ekipāžu un kvadraciklu klasēs.Savukārt paraleli Latvijas čempionātam trasē par “LĪGO KAUSIEM” cīnīsies AMATIERU sportisti – B/V veterāni un B/V ar gaisa dzesi, solo klasēs-MX iesācēji,MX 40+,MX45+, MX50+, MX55+