Get Adobe Flash player

Archive for jūnijs, 2019

Mx4Dobele/yamaha.lv komanda izcīna 2. Vietu Latvijas nacionālā kausa Jaunpils posmā!!!

Fantastisks rezultāts mūsējiem Jaunpilī!!! Esam ļoti priecigi un gandarīti. Jaunpils trase mums visiem ir īpaša. Daudzi no mums šeit ir uzsākuši savas motosporta gaitas un braukuši savus pirmos treniņus.Prieks ir arī par to ka šeit pec ilgu gadu pārtraukuma sarīkotas kvalitatīvas sacensības.Savas pirmās Latvijas sacensibas pec 2 mēnešu atveseļošanās perioda aizvadīja Arnolds Sniķers izcīnot 2. Vieta A grupā, kas deva komandai vērtīgus punktus.Arnoldam Izdevās samērā stabili 2 braucieni un ar rezultātu apmierināts gan pats sportists gan komanda. Par 2. Vietu komandu vērtējuma parūpējās Andrejs Safonovs, Arvis Reguts, Dainis Rags un Alvis Gulbis , kuri arī veica stabilus braucienus savās grupās.

“Ceļa Ēzeļu” mototrase atvērtā treniņiem!!

Ņemot vērā ka tuvojas Latvijas čempionāta motokrosā  “ASPEKT-V” sacensību posms Dobelē,”Ceļa Ēzeļu” mototrase pirmssacensību treniņiem būs atvērta no 19.06.-08.07. Aicinam uz treniņiem sportistus , kuri vēlas labāk sagatavoties Latvijas čempionāta posmam mx juniori 2t un 4t , mx2 , mx1 blakusvāģu ekipāžu un kvadraciklu klasēs, sacensību programmā būs arī “Dobeles dzirnavnieka” kausa izcīņa 85cc un 85b klasēm , kā arī mx4 Dobele kausa izcīņa Veterāniem no 40 g.v , līdz ar to gaidam arī šo klašu sportistus .sīkaka informācija pa tālr 29293719 vai facebook @dobelesnovads 

Eiropas čempionāta Latvijas posms Ķegumā.

MXGP Latvija posma ietvaros Ķegumā motocentrā “Zelta Zirgs” paraleli Pasaules čempionāta sacensībām MXGP un MX2 klasēm norisinājās arī Eiropas čempināta posms EMX 250 klasē. MX4 Dobele/Yamaha.lv komandas sportista Arnolda Sniķera personīgajā kalendārā šīs bija īpašas sacensības , kurās piedalīties komanda plānoja jau sezonas sākumā.

Sacensību kvalifikācijā tika izcīnīta 24. vieta grupā , kas bija nepietiekami , lai kvalificētos finālam. Šāds rezultāts bija likumsakarīgs , ņemot vērā ,ka šīs bija pirmās sacensības pēc aprīļa mēnesī Vācijā piedzīvotā kritiena ADAC Mx Masters sacensībās. Sportista veselības stāvoklis pēc traumas ir uzlabojies, tomēr sarežģītā un fiziski grūtā Ķeguma trase lika manīt ,ka viss vēl nav kārtībā un nācās saprast , ka atgriešanās trasē šāda līmeņa sacensībās bija par ātru.

Latvijas amatieru čempionāts Stelpē

Pamatīgi karstos apstākļos 8. jūnijā Stelpē Pīlādžu mototrasē aizvadīts kārtējais Latvijas amatieru čempionāts. Pasākums iezīmējās ar ļoti kuplu dalībnieku skaitu un attiecīgi sīvām cīņām par kopvērtējuma punktiem .

Labākais rezultāts Mārim Sniķeram 50+ klasē 4. vieta , kur līdz kārotajam goda pjedestālam pietrūka vien 4 sekundes 55+ klasē Alvis Gulbis finišā 9. vietā , savukārt Vilnim Putilovam 40+ klasē 12. rezultāts ,Dainis Rags 15. vietā 45+ klasē, Andrejs Safonovs 17. 30+ klasē un Arvis Reguts 31. vieta iesācējos.

Bet jau pēc 5 dienām Latvijas lielās balvas izcīņa Pasaules čempionātā MX1 un Mx2 klasē , kā arī Eiropas čempionāts EMX 250 klasē Ķegumā motocentrā “Zelta Zirgs” – dodamies tur atbalstīt Paulu Jonasu un visus pārējos Latvijas sportistus , kuri gatavojas startam šajās sacensībās!!!