Get Adobe Flash player

Archive for maijs, 2019

Dobeles pilsētas ceriņu svētki un LAČ 2. posms Ķegumā.

Aizvadītā nedēļas nogale MX4 Dobele/Yamaha .lv sportistiem aizritēja sportiskā svētku noskaņā. Jau sestdienas rītā ar motokrosa prezentācijas telti kopā ar citiem Dobeles novada motosportistiem , kā arī bezceļu braucējiem drifta un motošosejas sportistiem Dobeles Domes laukumā stāstijām, rādijām un iepazīstinājām interesentus ar mūsu pārstāvēto sporta veidu.Visiem bija iespēja kopā ar sportistiem un viņu tehniku fotografēties.

Svētku programmas ietvaros piedalijāmies motobraukšanas veiklības braucienā . Lai arī krosa motocikli nav tā parocīgākā tehnika uz asvalta tomēr aurenieks Rolands Bleidels pierādija ka var- uzvarot šajās sacensībās.

Svētdien komandas pārstāvji piedalijās Latvijas amatieru čempionāta sacensībās Ķegumā . Masveidīgs pasākums, jo it visās klasēs gandrīz maksimālais skaits sportistu pie starta barjeras, līdz ar to saspringti braucieni arī daudz kritieni. Veiksmīgākais no amatieriem Māris Sniķers 50+ klasē pirmajā braucienā 3. bet otrajā braucienā 4. kopvērtējumā izcīnīta “neērtā”4. pozicija. Neveiksme Arnim Zdanovskim , kurš brauciena izskaņā piedzīvoju kritienu un izstājās.

Dobeles sportisti gatavojas tuvākajiem startiem dažādās sacensībās un pasākumos.

Augstākā līmeņa sacensības Latvijā – Latvijas čempionāta 2 posmi jau aizvadīti. Tajā ar mainīgām sekmēm MX2 klasē startēja Didzis Putilovs , kamēr komandas vadošais sportists Arnolds Sniķers atkopās pēc piedzīvotā kritiena Vācijā.

Savukārt jauniešiem un amatieriem sacensību kalendārā maija mēnesis būs ļoti aktīvs. Šajā nedēļas nogalē 11.05. Latvijas Nacionālā kausa sacensības Saldū . 18. maijā Alojā retro motokross un 25.05. Ķegumā Latvijas amatieru čempionāta otrais posms

Komandas sportisti aktīvi gatavojas un aizvada treniņus dažādās motokrosa trasēs . Drīz treniņiem atvērta būs arī mūsu mājas trase “Ceļa Ēzeļi”, kurā kārtējo reizi notiek pārmaiņas- tiks paplašināta starta taisne un lielākās pārmaiņas būs skārušas trases sektoru , kurš vijās gar ezera malu. Šogad 14. jūlijā trasē ir ieplānots Latvijas čempionāta posms. Gatavojamies.

Tradicionāli MX4 Dobele/Yamaha.lv komandas sportistus varēsiet satikt Dobeles novada svētkos 25.-26 maijā dažādu svētku norises pasākumu ietvaros.

Didzis Putilovs aizvadijis Latvijas čempionāta otro posmu Apē

Aizvadītajā nedeļas nogalē Latvijas čempionāta 2. Posms norisinājās vienlaicīgi ar leģendāro”Vaidavas kausu” apvienojumā ar Igaunijas čempionātu. Šāds salikums pulcēja ļoti lielu dalībnieku skaitu un konkurence bija samērā liela.

Posma uzvarētājs karaliskajā Mx1 klasē un 47 . Vaidavas kausa ieguvējs šoreiz Tanel Leok. Savukārt Mx2 klasē uzvaru svinēja Kārlis Sabulis. Šajā klasē startejošais mūsu komandas sportists Didzis Putilovs šoreiz nevarēju uzrādīt tik labu sniegumu kā iepriekšējā posmā Aizputē. Pirmajā braucienā vairākas kļūdas un kritiens.Otrajā braucienā Didzis bija piesardzīgāks – rezultātā 2 braucienu summā 22.vietu. Pēc aizvadītiem 2 posmiem kopvērtējumā Didzis saglabā 13. Vietu.