Get Adobe Flash player

Archive for aprīlis, 2019

Aizvadīts Latvijas čempionāta 1. posms.

27. -28. aprīlī ideālos laika apstākļos Aizputē “Misiņkalna” mototrasē norisinājās Latvijas čempionāta pirmais posms ar iespaidīgu dalībnieku skaitu gan Amatieru klasēs gan blakusvāģu ekipāžu un MX2 junioru klasēs

Latvijas čempionāta MX2 klasē savas pirmās sacensības šajā prestižajā klasē aizvadīja mūsu komandas sportists Didzis Putilovs. Debija mūsu prāt izdevās . Sacensības tika aizvadītas samērā saspringti, jo kvalifikācijas braucienā trasē 47 sportisti(MX2 un Juniori). Attiecīgi sacensību organizatori pieņēma lēmumu ka sacensību finālbraucienos juniori brauks atsevišķi un MX2 sportisti brauks kopā ar MX1 sportistiem, kas jaunajam sportistam radija papildus stresu, bet paraleli arī motovāciju koncentrēties .

Pirmajā braucienā izcīnīta 23 vieta , kas bija ļoti labs rezultāts šaja apvienotajā braucienā , otrajā braucienā 29. pozicija.Šads rezultāts MX2 klases ieskaitē Didzim deva 13. vietu divu braucienu summā.

Amatieru klasēs kuplā skaitā ierindā visi mūsu sportisti , labākais rezultāts šoreiz Mārim Sniķeram MX 50 klasē 4. vieta divu braucienu summā.

Latvijas čempionāta nākošais posms jau pēc nedeļas Apē. Turēsim īkšķus par Didzi Putilovu , kurš dosies pārstāvēt komandu šajās sacensībās.

MX4 Dobele/Yamaha.lv komanda uzsāk Latvijas čempionātu Aizputē 27.-28. aprīlī

Lai arī pirmajā Latvijas čempionāta posmā Aizputē būs jāiztiek bez Arnolda Sniķera, tomēr pārējie sportisti ir gatavi startam . Latvijas čempionāta cīņā prestižajā MX2 klasē redzēsiet Didzi Putilovu, kurš ziemas periodā samērā veiksmīgi prasmes slīpēja ziemas krosa un skojoringa treniņos. Savukārt Latvijas amatieru čempionātā ierindā visi Dobeles novada spēcīgākie- Arnis Zdanovskis , Andrejs Safonovs un Vilnis Putilovs jaunāko amatieru grupās Dainis Rags, Alvis Gulbis, Ilmārs Miķelsons un Māris Sniķers senioru klasēs.

Aicinam visus motokrosa fanus uz tikšanos Pirmajā Latvijas čempionāta posmā Aizputē!!!

Arnoldam Sniķeram neveiksmīgs sezonas sākums.

Lai arī pirmssezonas sagatavošanās periods tika aizvadīts nevainojami, dažādu it kā maznozīmīgu iemeslu dēļ tomēr pirmajās sezonas sacensībās Eiropas čempionāta posmā EMX 250 klasē Itālijā Petramurata trasē 07.04. Arnoldam neizdevās kvalificēties sacensību finālam un sacensības nācās vērot no malas.

Otrais piegājiens sacensību kalendārā bija Vācijas čempionāta ADAC Mx Masters pirmais posms Furslicht Drehna trasē 14.04. , kur izdevās pietiekoši laba kvalifikācija vairāk kā 80 sportistu konkurencē izcīnot 17. poziciju pie starta barjeras finālbraucieniem. Tomēr trekni svītru veiksmīgi uzsāktajam pirmajam finālbraucienam pārvilka kāda sportista nepārdomāts manervs , kad viņš tramplīnā uzleca Arnoldam uz muguras. Tika piedzīvots smags kritiens un sacensības beidzās nonākot mediķu aprūpē. Negadījums notika 3 apļa beigās kad Arnolds atradās 15 pozicijā.

Pēc negadījuma ir pagājis laiks vairāk kā nedeļa un Arnolda veselība ir krietni uzlabojusies, tomēr plānotajos Latvijas čempionāta pirmajos posms Aizputē 27. aprīlī un Apē 5. maijā viņš nepiedalīsies.

Arnolds Sniķers sezonu atklās Itālijā.

Ziemas sagatavošanās periods nu jau ir aiz muguras, aizvadītajā nedēļa vērtīga treniņnometne Holandē trenera John Van Den Berk vadībā un šonedēļ pirmssacensību treniņi Itālijā, bet jau nedeļas nogalē pirmās sacensības. 6.-7. aprīlī MXGP of Trentino ietvaros Arnolds startēs Eiropas čempionāta sacensībās EMX 250 klasē. Ir skaidrs , ka būs jācīnās ne pa jokam , jo grūti atrast sacensības , kur konkurence ir tik augstā līmenī . Vēlam veiksmi un turam īkšķus par labu rezultātu!!

Vēl nedeļu pēc MXGP of Trentino Arnolds aizvadīs 13.-14. aprīlī Vācijā Furstlicht Drehna ADAC MX Masters pirmajā sacensību posmā MX Youngsters klasē. ADAC MX Masters sacensību seriālā plānots piedalīties visos sacensību posmos . Atgriežoties no Vācijas Arnoldu noteikti redzēsim Latvijas čempionāta pirmajā posmā Aizputē 28. aprīlī cīņā par čempiona titulu MX2 klasē.

MX4 Dobele/Yamaha.lv komanda ir gandarīta par iespēju nodrošināt sava spēcīgākā sportista startus augsta līmeņa sacensībās un saka paldies saviem uzticamajiem atbalstītājiem: Latvijas Dzelceļa ritošā sastāva serviss, Dobeles novada kultūras un sporta pārvalde, Yamaha Latvija,Latvijas motosporta federācija, Isostar, Reparking

sekot sportista gaitām : instagram @snikers62