Get Adobe Flash player

Archive for the ‘Bez tēmas’ Category

MX4 Dobele/Yamaha.lv

MX4 DOBELE/YAMAHA.LV komandas pārstāvis Arnolds Sniķers 2019 gada sezonā turpinās braukt ar YAMAHA motociklu Mx2 klasē.
    Arnolda  sezonas plānos ietilpst lielāko tās daļu aizvadīt Eiropas trasēs- piedalīties visos ADAC Mx masters sacensību posmos Vācijā startējot mx youngster klasē , kā arī vismaz 50% Eiropas čempionāta sacensībās EMX 250 klasē. Attiecigi Latvijā tiks aizvadītas Latvijas čempionāta sacensības Mx2 klasē un sezonas izskaņā plānotās Latvijas novadu komandu kausa sacensības Dobelē. Esam vienojušies turpināt sadarbību un 2019 gadā saņemt atbalstu no YAMAHA oficiālā pārstāvja Latvijā SIA KS14 .Paldies YAMAHA LATVIJA vadītājam Kristeram Serģim par doto iespēju sacensībās piedalīties ar jaudīgajiem YAMAHA motocikliem kā arī izmantot augstvērtīgās smērvielas no Yamalube un kvalitatīvo motokrosa ekipējumu no Fox.  

Dobelē ieplānotas 2 motokrosa sacensības 2019. gada sezonā.

MOTOKROSA KALENDĀRS 2019    Dobele mototrase “CEĻA ĒZEĻI” šajā kalendārā ir redzama divas reizes un tas ir arī likumsakarīgi , jo ar katru gadu mūsu  veiktie trases infrastruktūras uzlabojumi arvien  drošāk ļauj organizēt gan kvalitatīvus treniņus gan vairāk sacensības gan droši tiekties uz Eiropas līmeņa sacensību organizēšanu nākotnē.

36541454_2179953448901497_732700916523728896_n

14.07. Latvijas čempionāta 3. posms šogad Dobelē pulcēs pašus ātrākos  85 cc, MX2 junioru,MX2, Mx1,  blakusvāģu un kvadraciklu klasēs. paraleli LČ savā starpā sacensties  būs iespēja arī veterāniem no 40 g.v.

skatītājiem : viens no jaunumiem Dobelē pēc vairāku gadu pārtraukuma – Blakusvāģu ekipāžu sacensības,  kas īpaši varētu interesēt vecākajai paaudzei.

 

22.09. Latvijas novadu komandu kauss , kura ietvaros vēl 3 paralelas sacensības – Dobeles novada kauss 65cc un 85 cc klasēm, Latvijas čempionāts Dāmām un pilnīgs jaunums Latvijā “ALL STARS 125”

 

Latvijas novadu komandu kausu organizēsim pēc identiska scenārija kā iepriekšējā sezonā – komandas 3 sportistu sastāvā(MX2, MX1 un MX open) sacenstīsies pēc Nāciju kausa principa . Komandas var veidot gan esošo klubu ietvaros, gan pilnīgi no jauna norādot, kuru novadu tā pārstāv. Komandās nedrīgst būt ārzemju sportisti.

Latvijas atklātais čempionāts Dāmām(atļauts piedalīties arī ārzemju sportistēm) tiks organizēts vienotos braucienos ar “ALL STARS 125”

 

“ALL STARS 125” – pasākuma atraktīvākā daļa uz kuru jau tagad aicinam gatavoties nopietni visus(arī ārzemju sportistus) tos ,kuri sasnieguši 18 gadu vecumu , gan aktīvos sportistus, gan veterānus , tos ,kuriem iespējams garažā “aizkēries” junioru laika 125 cc 2 taktu motocikls

, bet ja tāda nav tad laiks to sarūpēt un “satjūnēt”  un pat trenēties līdz septembrim ,ir visas sezonas garumā.  Sacensību dienas kārtība būs tāda kad arī tiem , kuri startē kādas komandas sastāvā , būs iespēja piedalīties “ALL STARS 125″ braucienos. ”

video iedvesmai:

http://www.promotocross.com/mx/event/washougal-2018/video/washougal-125-all-star-race

https://www.instagram.com/p/BVzV2T_gop4/

MX4 Dobele motokrosa komanda iekļūst top 6 komandu vērtējumā 2018.gadā !

32082109168_698c27bd49_o2018. gada sezona nu ir aiz muguras un par sasniegto esam gandarīti. Jau sezonas sākumā ziņojām , ka komanda šajā sezonā  būs kompaktāka un profesionālāka , kā jebkad iepriekš. Lielāks akcents tika likts uz dalību Latvijas čempionātā ,kurā sportistiem plecu pie pleca jācīnās ar pašiem ātrākajiem sportistiem ne tikai no Latvijas , bet arī sportistiem no apkārtējām valstīm. Par komandas  punktiem kopvērtējumā cīnijās Didzis Putilovs Mx2 juniori 4t klasē, Arnolds Sniķers Mx2 klasē un Raivis Levans Mx1 klasē. Savukārt otrs virziens komandai tika nosprausts Arnolda Sniķera nodrošināšanai dalībai Eiropas čempionāta posmos EMX 250 klasē  un  dalībai ADAC MX Masters Vācijas čempionāta sacensībās , kā arī dalībai Eiropas Nāciju kausa sacensībās Latvijas izlases sastāvā.

Izcīnītā 6. vieta komandu vērtējumā ir gan pārsteigums, gan likumsakarība  . Lielāko pienesumu ar stabilu rezultātu visās sacensībās idividuāli ir devušu Didzis Putilovs , kurš MX2 junioru 4t klasē izcīnija pirmo vietu un Arnolds Sniķers , kurš sezonas kopvērtējumā izcīnija 3. vietu MX2 klasē.

Arnolda Sniķera sezonas  sasaniegumi ārpus Latvijas robežām šogad vērtējami kā ne tik veiksmīgi kā gribētos . Startējot Eiropas Nāciju kausa sacensībās , lai arī izdevās sasniegt Latvijas komandai  līdz šim augstāko rezultātu 7. vietu , tomēr tas varētu būt labāks, ja Arnoldam nebūtu radušās tehniskas problēmas. Vairākas neveiksmes tika piedzīvotas  arī ADAC Mx Masters sacensībās, kas neļāva iekļūt sacensību finālbraucienos. Tomēr sezonas gaitā bijā arī daudzi veiksmīgi sacensību posmi , no kuriem augstāko rezultātu izdevās uzrādīt Eiropas čempionāta Latvijas posmā Ķegumā  stabili iekļūstot sacensību finālā un pirmajā braucienā izcīnot 22. vietu.

Liels, liels   paldies  komandas atbalstītājiem, paldies mehaniķiem un sportistu ģimenēm! Tiekamies jau 2019. gada sezonā ar jauniem sasniegumiem!

foto: http://mx4dobele.lv/index.php/nggallery/galerija/2018-gada-balle?page_id=57

 

Arnolds Sniķers izcīna uzvaru Oskara Kalpaka piemiņas kausā cross contry.

 

IMG_5777 (1)Jau tradicionāli rudenī īsi pirms Latvijas valsts svētkiem nu jau 13 reizi Irlavā norisinās Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas kauss cross contry. Otro gadu pēc kārtas arī sacensību idejas tēva nu jau aizsaulē aizgājušā Oskara Grīga piemiņas sacensības. Sacensības vienmēr īpašas ar to , ka trase  kā jau dziļā rudenī ,ir pamatīgs pārbaudījums sportistiem.Ir bijušas sacensības gan lietainos gan apledojuma apstākļos šoreiz – trasē izteikti lipīgs un smags māls. Kā savulaik sportistiem teica Oskars Grīgs :”jūs esat karēvji, jums jāpārvar šīs grūtības, lai kaut nedaudz izprastu to , ko kara apstākļos izcīnija mūsu senči Pulkveža Oskara Kalpaka vadībā”

“Universālā zaldāta” statusu pārliecinoši apliecināja Arnolds Sniķers , kurš aivadījis veiksmīgu sezonu motokrosā gan  izcīnot 3. vietu Latvijas čempionāta kopvērtējumā Mx2 klasē gan palīdzot izcīnīt 7. vietu Eiropas Nāciju kausā startējot  Latvijas izlases sastāvā.  OSKARA KALPAKA KAUSĀ  Izcīnīta uzvara gan apvienotajā E1,E2,E3 klasē , gan uzvar apsolūtā vērtējumā.

 

 

Atskats par aizvadīto Novadu kausu 2018

Latvijas čempionāts motokrosā noslēdzies!!!

arnolds 2018Cēsis “Ezerkalnu” mototrasaē norisinājās Latvijas čempionāta finālposms. MX2 klasē Arnoldam Sniķeram veiksmīgs pirmais brauciens , kurā izdevās izcīnīt 3. poziciju, tomēr otrajā braucienā tik gludi negāja- cīņa ar konkurentiem un kritiens pārvilka svītru domai par podiumu finālposmā un nācās samierināties ar 5. poziciju braucienā un 4. vietu divu braucienu summā.  Tomēr labā ziņa ir tā, ka ar stabilu sniegumu visas sezonas garumā Latvijas čempionāta kopvērtējumā Arnolds ir izcīnijis godpilno 3. vietu MX2 klasē, kas ir viņa augstākais rezultāts braucot šajā prestižajā motociklu klasē.

Didzis Putilovs junioru konkurencē Cēsu posmā izcīnija  2. vietu un sezonas kopvērtējumā ir kļuvis par LATVIJAS ČEMPIONU  šajā klasē!!!

Amatieru klases braucienos sacensībās piedalijās vecmaistari Māris Sniķers, Alvis Gulbis, Dainis Rags un Ilmārs Miķelsons.

 

Andrejs Safonovs uz podiuma Nacionālā kausa finālposmā Alojā

Nedeļas nogalē MX4 Dobele sportisti piedalijās Nacionālā kausa finālposmā Alojā . Ar stabilu braukšanu šoreiz izcēlās Andrejs Safonovs , kurš C grupā izcīnija 2. vietu!!

Jau šīs nedeļas nogalē Andreju kopā ar komandas MX4 DOBELE biedriem redzēsim arī LATVIJAS NOVADU KOMANDU KAUSA SACENSĪBĀS DOBELĒ.96172b0e-719e-4c05-b64d-53abbb27618b

Arnolds Sniķers pārstāvēs Latviju Eiropas nāciju kausā!!

    36442159_2179950708901771_1176616319487836160_n MX4 Dobele Sportists Arnolds Sniķers  trešo reizi savā karjerā ir iekļauts Latvijas junioru izlases sastāvā startam Eiropas Nāciju kausa sacensībās , kuras šogad notiek Polijas pilsētā Gdaņskā 08/09 septembrī.Šoreiz Arnolds pārstāvēs pasākuma jaudīgāko klasi -MX2 ,kurā startē jaunieši līdz 21 gada vecumam. Viņa komandas biedri būs 2 85cc klases sportisti Kārlis Alberts Reišulis un Aleksis Araids un šī brīža spēcigākais 125cc klases sportists Ralfs Edgars Ozoliņš
MX4 Dobele  komandai ir  lepnums par iespēju Arnoldam pārstāvēt Latvijas krāsas Eiropas Nāciju motokrosā.Visu sezonu esam aizvadījuši gan braucot sacensības Latvijā gan pieredze gūta arī trasēs Eiropā braucot plecu pie pleca ar Eiropas ātrākajiem sportistiem. Nedaudz žēl , ka tieši tajā laikā Dobelē norisināsies Latvijas Novadu kauss un Arnolds nevarēs palīdzēt komandai, tomēr viennozīmigi svarīgāk ir Eiropas Nāciju motokross un starts Latvijas izlasē.
   Iepriekšējos gados Latvijas izlasei ir izdevies izcīnīt vieto Eiropas komandu TOP desmitniekā . Ceram ka šogad Latvieši parādīs cienīgu rezultātu un uzlabos iepriekšejo gadu rezultātu.

Gatavojamies Latvijas novadu komandu kausa sacensībām Dobelē 9. septembrī.

Logo Pirmo reizi Dobeles mototrases “Ceļa Ēzeļi” vēsturē MX4 Dobele motoklubs sadarbībā ar Nacionālo motosporta asociāciju ir uzņēmies organizēt pie mums iepriekš nebijušu pasākumu – Motokrosa komandu sacensības. Princips šīm sacensībām ir tieši tāds pats , kā vis grandiozākajam motokrosa pasākumam pasaulē – Nāciju kausam. Komandas sastāvā 3 sportisti kuri attiecīgi brauc ar MX2, MX1 vai Open klases motociklu. tiek aizvadīti 3 aizraujoši finālbraucieni , kur pirmais brauciens MX1+MX2, otrais MX2+OPEN un trešajā pie vienas barjeras stājas MX1 +Open klases sportisti. Jāpiebils ka finālam kvalificējas tikai 20 labākās komandas  vienlaicīgi trasē attiecīgi 40 sportisti , pārējām komandām gandarijuma brauciens – B fināls.

Šajās sacensībās piesakot savu dalību nešķirosim kādas spējas ir kuram sportistam – vai viņš ir profesionālis, pusprofesionālis vai uzskata sevi par amatieri. Trasi  sagatavosim tā , lai cīņas būtu interesantas nepārsātinot to ar pārmēru sarežģītiem trases elementiem. Komandas komplektēšana pilnībā ir komandu menedžeru rokās. Vienīgais ierobežojums , ka tas ir LATVIJAS novadu komandu kauss , līdz ar to leģionāru piesasaistīšana no ārzemēm nav pieļaujama. Vēlamies redzēt patieso Latvijas motoklubu jaudu un to uz ko spējīgi mūsu valsts novadu motosportisti.Tāpat būs interesanti noskaidrot no kuriem novadiem nāk spēcīgākās komandas…. Vai tās būs vienotie latgalieši vai kāda no lepnajām kurzemes piejūras pilsētu komandām, bet varbūt spēcīgākie jāmeklē tepat tuvumā…..

 

Aizvadīts Latvijas čempionāta sacensību posms Madonā

Latvijas čempionāta Madonas posmā spēcīga konkurence gan MX1 gan MX2 un junioru klasēs , nemot vērā , ka šis bija Latvijas un Igaunijas čempionātu apvienotais posms. Visās klasēs sacensību priekšgalā sportisti ar Pasaules un Eiropas sacensību pieredzi. Madonas trase ar kalnainu reljefu samērā mīkstu smilšainu segumu-tas viss sagaidījamūsu sportistus un šoreiz sacensības bija veiksmīgas.

Didzis Putilovs MX2 Juniori 4T klasē izcīnija uzvaru un izvirzijās vadībā čempionāta kopvērtējumā šajā klasē. Savukārt Arnolds Sniķers MX2 klasē divu braucienu summā izcīnija 5. vietu , ar šādu rezultātu vēl stabilāk nostiprinot poziciju čempionāta kopvērtējuma 3. vietā