Get Adobe Flash player
septembris 2018
P O T C P S Sv
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Archive for the ‘Bez tēmas’ Category

Andrejs Safonovs uz podiuma Nacionālā kausa finālposmā Alojā

Nedeļas nogalē MX4 Dobele sportisti piedalijās Nacionālā kausa finālposmā Alojā . Ar stabilu braukšanu šoreiz izcēlās Andrejs Safonovs , kurš C grupā izcīnija 2. vietu!!

Jau šīs nedeļas nogalē Andreju kopā ar komandas MX4 DOBELE biedriem redzēsim arī LATVIJAS NOVADU KOMANDU KAUSA SACENSĪBĀS DOBELĒ.96172b0e-719e-4c05-b64d-53abbb27618b

Arnolds Sniķers pārstāvēs Latviju Eiropas nāciju kausā!!

    36442159_2179950708901771_1176616319487836160_n MX4 Dobele Sportists Arnolds Sniķers  trešo reizi savā karjerā ir iekļauts Latvijas junioru izlases sastāvā startam Eiropas Nāciju kausa sacensībās , kuras šogad notiek Polijas pilsētā Gdaņskā 08/09 septembrī.Šoreiz Arnolds pārstāvēs pasākuma jaudīgāko klasi -MX2 ,kurā startē jaunieši līdz 21 gada vecumam. Viņa komandas biedri būs 2 85cc klases sportisti Kārlis Alberts Reišulis un Aleksis Araids un šī brīža spēcigākais 125cc klases sportists Ralfs Edgars Ozoliņš
MX4 Dobele  komandai ir  lepnums par iespēju Arnoldam pārstāvēt Latvijas krāsas Eiropas Nāciju motokrosā.Visu sezonu esam aizvadījuši gan braucot sacensības Latvijā gan pieredze gūta arī trasēs Eiropā braucot plecu pie pleca ar Eiropas ātrākajiem sportistiem. Nedaudz žēl , ka tieši tajā laikā Dobelē norisināsies Latvijas Novadu kauss un Arnolds nevarēs palīdzēt komandai, tomēr viennozīmigi svarīgāk ir Eiropas Nāciju motokross un starts Latvijas izlasē.
   Iepriekšējos gados Latvijas izlasei ir izdevies izcīnīt vieto Eiropas komandu TOP desmitniekā . Ceram ka šogad Latvieši parādīs cienīgu rezultātu un uzlabos iepriekšejo gadu rezultātu.

Gatavojamies Latvijas novadu komandu kausa sacensībām Dobelē 9. septembrī.

Logo Pirmo reizi Dobeles mototrases “Ceļa Ēzeļi” vēsturē MX4 Dobele motoklubs sadarbībā ar Nacionālo motosporta asociāciju ir uzņēmies organizēt pie mums iepriekš nebijušu pasākumu – Motokrosa komandu sacensības. Princips šīm sacensībām ir tieši tāds pats , kā vis grandiozākajam motokrosa pasākumam pasaulē – Nāciju kausam. Komandas sastāvā 3 sportisti kuri attiecīgi brauc ar MX2, MX1 vai Open klases motociklu. tiek aizvadīti 3 aizraujoši finālbraucieni , kur pirmais brauciens MX1+MX2, otrais MX2+OPEN un trešajā pie vienas barjeras stājas MX1 +Open klases sportisti. Jāpiebils ka finālam kvalificējas tikai 20 labākās komandas  vienlaicīgi trasē attiecīgi 40 sportisti , pārējām komandām gandarijuma brauciens – B fināls.

Šajās sacensībās piesakot savu dalību nešķirosim kādas spējas ir kuram sportistam – vai viņš ir profesionālis, pusprofesionālis vai uzskata sevi par amatieri. Trasi  sagatavosim tā , lai cīņas būtu interesantas nepārsātinot to ar pārmēru sarežģītiem trases elementiem. Komandas komplektēšana pilnībā ir komandu menedžeru rokās. Vienīgais ierobežojums , ka tas ir LATVIJAS novadu komandu kauss , līdz ar to leģionāru piesasaistīšana no ārzemēm nav pieļaujama. Vēlamies redzēt patieso Latvijas motoklubu jaudu un to uz ko spējīgi mūsu valsts novadu motosportisti.Tāpat būs interesanti noskaidrot no kuriem novadiem nāk spēcīgākās komandas…. Vai tās būs vienotie latgalieši vai kāda no lepnajām kurzemes piejūras pilsētu komandām, bet varbūt spēcīgākie jāmeklē tepat tuvumā…..

 

Aizvadīts Latvijas čempionāta sacensību posms Madonā

Latvijas čempionāta Madonas posmā spēcīga konkurence gan MX1 gan MX2 un junioru klasēs , nemot vērā , ka šis bija Latvijas un Igaunijas čempionātu apvienotais posms. Visās klasēs sacensību priekšgalā sportisti ar Pasaules un Eiropas sacensību pieredzi. Madonas trase ar kalnainu reljefu samērā mīkstu smilšainu segumu-tas viss sagaidījamūsu sportistus un šoreiz sacensības bija veiksmīgas.

Didzis Putilovs MX2 Juniori 4T klasē izcīnija uzvaru un izvirzijās vadībā čempionāta kopvērtējumā šajā klasē. Savukārt Arnolds Sniķers MX2 klasē divu braucienu summā izcīnija 5. vietu , ar šādu rezultātu vēl stabilāk nostiprinot poziciju čempionāta kopvērtējuma 3. vietā

 

Arnoldam Sniķeram priekšā vairākas atbildīgas sacensības Eiropas trasēs

moggersJau šis nedēļas nogalē kārtējās sacensības ADAC MX Masters seriālā Arnolds aizvadīs Tensfeld trasē Vācijas ziemeļos startējot MX Yongster klasē. Gaidāmas jaudīgas sacensības ,jo laika apstākļus sola karsti  vasarīgus un Tensfeld trases segums  ir mīksts – kārtīgas smiltis, kuras prasa daudz fiziiska spēka. Turpinājumā nākošajā nedēļas nogalē 04.08.-05.08. vēl jaudīgākas sacensības Eiropas čempionāta sacensību posmā Beļģijā Lomel trasē EMX 250 klasē. Arī Lomel trase ir izteikti smilšaina un prasīs spēku.

Lai kārtīgi  sagatavotos šim sacensībām Arnolds ir aizvadījis vairākus treniņu pieredzējušā motobraucēja un trenera Laura Freiberga vadībā , kā arī izmantojot nedēļu starp sacensībām aizvadīs vairākus treniņus Holandes smiltīs.Novēlam veiksmi sportistam !

Arnis Zdanovskis izcīna uzvaru Ezerē notikušajās amatieru sacensībās.

e55e57c5-6b6a-48a5-a73f-5474bc76d3b5Veiksmīgas sacensības amatieru iesācēju klases sportistam Arnim Zdanovskim ,kuram izdevās Ezerē notikušajā motokrosā divu braucienu summā izcīnīt uzvaru. Lai arī starts ne no tās labākās pozicijas(startēja no otrās rindas) tomēr pirmo braucienu Arnis beidza kā otrais, bet otrajā braucienā izcīnija uzvaru.Prieks par sportista sasniegto, jo sezonas gaitā ir jūtams acīmredzams progress.

Arnolds Sniķers aizvadījis ADAC Mx Masters kārtējo posmu.

Aizvadītajās brīvdienās Moggers trasē Austrijā norisinājās kārtējais ADAC Mx Masters motokrosa posms . Cieta seguma trase izteiktā dabīgā kalnu reljefā ar iespaidīgiem lecieniem un asiem līkumiem bagāta. Sestdienas priekšsacīkstēs Arnoldam izdevās pārvarēt kvalifikācijas barjeru un svētdienas fināliem kvalificējās ar 34 rezultātu startējot MX Yongster klasē.

Pirmais brauciens izvērtās samērā neveiksmīgs , jo pirmajos apļos vairākkārtīgi sanāca līkumos piesprūst kritušu sportistu dēl , kā arī pašam piedzīvot  kritienus, rezultātā  finiša karogs ar 30. vietu braucienā.

Otrais brauciens daudz veiksmīgāks. Brauciena sākums gan ārpus trīsdesmitnieka, bet brauciena laikā temps tikai pieauga , neskaitāmas apdzīšanas epizodes , cīņa ar konkurentiem. Labākais apļa laiks tika sasniegts 14 aplī , kas ir tuvu brauciena beigām  rezultātā 22. vieta.

Šāds rezultāts divu braucienu summā sacensībās deva 26. vietu. Nākošais ADAC Mx Master sacensību posms 28.-29.07. Tensfield trasē Vācijā

 

 

 

Latvijas čempionāta “STORENT” 3. posms motokrosā nes panākumus Dobeles sportistiem.

36468142_2179954388901403_8409809195523637248_n https://youtu.be/XpoOX0tTUuc

Vējainos apstākļos ar specīgu dalībnieku sastāvu un labā līmenī sagatavotu “Ceļa Ēzeļu” trasi tika aizvadīts Latvijas čempionāta Dobeles posms.Mājas sacensības sezonas labāko rezultātu atnesa Mx4Dobele sportistam Arnoldam Sniķeram , kuram izdevās labi starti abos braucienos. Pirmajā braucienā no starta 3. pozicija tika noturēta no sakuma līdz beigām. Savukārt otrajā braucienā no starta otrā pozicija un veiksmīgi pirmie apļi , kuru laikā izdevās cieši sekot līderim Kārlim Sabulim . Brauciena laikā gan nācās piekāpties igaunim Andero Lusbo un finišēt stabilā 3. pozicijā. Ar šādu rezultātu Arnolds Latvijas čempionāta sezonas kopvērtējumā pacēlies uz 3. poziciju. Savukārt MX1 klasē pie vienas barjeras ar Dobeles posma uzvarētāju Martīsu Karro stājās mūsējais Raivis Levans divu braucienu summā izcīnot 12 vietu.
Junioru ieskaitē Mx4 Dobele sportistam  Didzim Putilovam 3. vieta savukārt amatieru 30+ klasē Andrejs Safonovs 10. vieta , Arnis Zdanovskis 11. vieta.45+klasē Dainis Rags 10.vieta, 50+ Alvis Gulbis 6. vieta.
Veterānu klasē skaistu uzvaru izcīnija Mārtiņš Aleksandrovičs , kurš ,lai arī regulārās sacensībās nepiedalās tomēr pie mums Dobelē ir klāt tikpat kā katru gadu
Esam apmierināti gan ar komandas sportistu sniegumu gan ar paveikto trases sagatavošanas un sacensību organizēšanas darbos. Liels gandarijums arī par daudzajiem Dobeles amatieriem , kuri bija gatavi sevi pierādīt nebūt ne vienkāršajā “Ceļa Ēzeļu” trasē.  veiksminieki šoreiz  Raivis Eikmanis  , kurš izcinija uzvaru 25+ klasē un Rolands Bleidels kurš izcinija 3. vietu 14+ klasē
Liels Liels paldies visiem kuri iesaistijās
sacensibu sarīkošanas un norises procesā- gan atbalstītājiem gan darbiniekiem un  apkalpojošajam personālam , visiem atbraukušajiem sportistiem un skatītājiem. Paldies!
Mx4 Dobele vadītājs Māris Sniķers

Arnolds Sniķers aizvadījis ADAC master sacensību posmu Vācijā

7A9D55B6-2A91-4602-8D19-B9015771ED8023.06-24.06. Arnolds Sniķers aizvadija savas otrās sacensības  ADAC  master posmā Bielsteinas trasē mx yongster klasē. Trase interesanta , ļoti tehniska, cieta seguma dabīgā kalnu reljefā, lielākā trases daļa meža koku pavēnī.

Sestdienas kvalifikācijas barjeru izdevās pārvarēt tikai ar piedalīšanos “last chanse” braucienā , kurā izcīnija 2 vietu , kas deva iespēju stāties pie finālbraucienu barjeras ar 36 numuru.  Tas nedeva to labāko starta poziciju tāpec abi braucieni bija jāsāk no beigu gala. Pirmajā braucienā jau pirmajos apļos izdevās aizcīnities līdz 24 vietai  ar cerībām iekļūt top 20 un izcīnīt pirmos punktus, tomēr braucienā tika piedzīvoti divi kritieni- finišā 34 vieta.
Otrajā braucienā izdevās laba ciņa apdzenot konkurentus katrā aplī un finišā izcīnita 24 vieta.

Nākošās sacensības jau mājas trasē Dobelē 1. jūlijā. Latvijas čempionāta “Storent” 3. posms

1. Jūlijs Latvijas čempionāta “STORENT” 3. posms Dobelē !

afi';sa 2018

https://www.youtube.com/watch?v=w-_C730aKTk&feature=youtu.be&app=desktop

Līdz sacensībām atlicis nepilns mēnesis un “Ceļa Ēzeļu” mototrasē arvien biežāk redzami motobraucēji , kuri izmanto iespēju sagatavoties un “piešaut roku”  Dobeles trases īpatnībām . Šajā gadā sacensības būs īpašas ar to , ka mums ir dota iespēja, kā daudzus gadus atpakaļ ,atkal  koncentrēties uz motokrosa pamatvērtībām – solo klašu motocikliem . Tas mums lieliski atļauj trasi sagatavot tā, lai būtu gan iespaidīgi lēcieni gan kārtīgs ātrums .Trasē izveidotie elementi būs baudāmi gan skatītājiem gan braucējiem .

Latvijas čempionāta spēcīgāko sportistu konkurencē MX1 un MX2 klasē varam sagaidīt pamatīgu cīņu Latvijas un Igaunijas sportistu starpā. Pēc aizvadītiem diviem posmiem MX1 klasē līderis titulētais igauņu sportists Tanel Leok, MX2 klasē līderis cēsinieks Kārlis Sabulis, Dobelnieks Arnolds Sniķers MX 2 klasē pēc diviem posmiem ieņem 4. vietu un droši vien izmantos mājas trases priekšrocības lai rezultātu uzlabotu.  Faniem Dobelē būs iespēja redzēt ne vienu vien aizgājušo gadu Nāciju kausa dalībnieku .Ātrākajās klasēs vietējos līdzjutējus priecēs arī dobelnieks Kārlis Kalējs Mx2 klasē  un Junioru klasē aucenieks Mairis Pumpurs.

Šajā sezonā ,pateicoties Latvijas motosporta federācijas aktīvam darbam ir veiksmīgi sakārtotas arī amatieru sacensības, kas rezultējās ar to ,ka dalībnieku skaits sacensībās tuvu maksimālajam. Visās vecuma grupās amatieru klasēs pie starta barjeras finālbraucienos nereti ir maksimālie 40 sportisti. Šādi starti protams dod gandarijumu pašiem sportistiem, kā arī skatītājiem ir aizraujoši. Esam apzinājuši virkni vietējo sportistu un izrādās ka 1. jūlijā pie starta stāsies vairāk kā 10 vietējie motoentuziasti, starp tiem  skijoringa “karalis ” Raivis Eikmanis, atraktīvais Rolands Bleidels un daudzi citi Dobelnieki.

Lai sacensības būtu krāšņākas un interesantākas arī tiem , kuri nevēlas vērot motokrosu no rīta līdz vakaram, būs iespēja izmeiģināt roku loka šaušanas sporta stendā, mazajiem moto faniem darbosies fanu telts ar dažādām bērnu aktivitātēm.Sacensību teritorijā darbosies dažādi motoaksesuāru un suvenīru  tirgotāji, par ēdināšanu rūpēsies bistro “Trīs sivēni” un sacensību starplaikos muzika no aspektsound.lv

Sacensību laikā braucienu starplaikos plānojam arī autogrāfu sesiju , kur fanu teltī būs iespēja satikties ar sportistiem un iegūt sportistu parakstītus plakātus. Līdzjutējiem būs iespēja apmeklēt dalībnieku nometni un klātienē redzēt kā notiek gatavošanās sacensībām komandu teltīs.Informācija par sacensībām var meklēt arī internetā mūsu mājas lapā www.mx4dobele.lv