Get Adobe Flash player

Archive for the ‘Bez tēmas’ Category

BTIN Latvijas čempionāta finālposms 19. setembrī!!

Jau tradicionāli rudens pusē Dobeles pievārtē mototrasē “Ceļa Ēzeļi” norisināsies BTIN Latvijas čempionāta finālposms motokrosā . Sacensības ir iekļautas FIM starptautiskajā kalendārā , kas dod iespēju šajās sacensībās piedalīties ne tikai labākajiem Latvijas sportistiem, bet pulcēs sportistus no tuvākajām kamiņvalstīm. Sacensībās varēs redzēt jauniešus 85 cc klasē , 125 junioru klasē, augstāko pilotāžu rādīs MX1 un MX2 klases sportisti, kur noteikti redzēsim Dobeles novada sportistus Kārli Kalēju un Arnoldu Sniķeru , kā arī spēcīgākos Igauņu un Lietuviešu sportistus “saldajā ēdienā” skatītājiem blakusvāģu ekipāžas un kvadracikli. Savu meistarību rādīs arī Amatieru open klases sportisti , kur startēs arī daudzi mūsu novada sportisti.

Šajās – finālsacensībās sportisti noskaidros , kurš iegūs čempiona titulu un kura motokrosa komanda ir spēcīgākā mūsu valstī, līdz ar to spraigas cīņas neizpaliks. Lai piebērtu kādu “pipariņu”” sacensību norisei visos braucienos tiks izcīnītas “”ISOVER”” starta karaļa balvas.

Sacensību gaitā tiks noskaidrots “VEBER”” apsolūti ātrākā apļa īpašnieks

Sacensību sākums 11.30 , kad tiks dots starts mazākajām klasēm. Sacensību norise visas dienas garumā līdz 18.00

Esam padomājuši arī par to ,lai motokrosa svētki būtu pilnasinīgi un neaprobežotos tikai ar motoru rūkoņu trasē. Darbosies vairāki ēdināšanas punkti..Turpat blakus mototrasē ierīkotajā atpūtas parkā “Kalna Ēzeļi” piedāvāsim iemeiģināt roku loka šaušanā, mazajiem bērniem tiks izveidota Arņa Homas “Strider” balansa velo trase , kurā mazajiem būs iespēja gūt pirmās iemaņas, Bērnu izklaide būs bez maksas. Sacensību starplaikos ar brīvdabas koncertu apmeklētājus priecēs grupa “Simple Man””.

Visbeidzot Sacensību noslēgumā organizēsim loteriju uz ieejas biļetēm , kur savā īpašumā varēs iegūt vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem . Galvenā balva no “Isover”” 600 eur vērtībā.

Tiekamies motokrosa svētkos 19. septembrī

Distanču slēpošanas trasē “Ceļa Ēzeļi” aizvadīta produktīva treniņu nedēļa.

Beidzot Latvijā ziemas apstākļi ļāvuši aizvadīt produktīvu treniņu nedēļu distanču slēpošanas trasē. Izveidojām kvalitatīvu , vairāk kā 2km garu trasi, kurā iespējams slēpot gan slīdsoļa gan klasiskas cienītājiem. Iespēju dažādot savu treniņu procesu izmantoja gan vairāki Latvijā vadošie motokrosa sportisti gan riteņbraucēji un Latvijas šaušanas sporta jaunie talanti.

Brīvdienu ziemas priekus izmantoja arī daudz aktīvās ģimenes. ”Ceļa ēzeļos” bija iespēja gan iznomāt distanču slēpes gan ar ragavām izmeiģināt mototrases stavās nogāzes, kā ari doties sagatavotā trasē ar sniega motociklu.

Ja laika apstākļi ļaus , šadi arī turpināsim , kamēr vien sniegs būs pietiekamā daudzumā. Sportojam un stiprinam imunitāti!!

Aizvadīts Latvijas čempionāta 3. posms. Aizputē

Aizputē notikušajā Latvijas čempionāta posma MX4 Dobele /Yamaha .lv komandas pārstāvis MX1 Klasē Arnolds Sniķers uzrādija labu sniegumu un divu braucienu summā izcīnija 5. vietu.

Pirmajā braucienā izdevās ļoti labs starts un stabils brauciens 4. pozicijā. Otrā brauciena rezultātu pabojāja problemas ar aizsargbrillēm, kas neļāva veikt drošus apdzīšanas manevrus , līdz ar to bija jāsamierinās ar 5. poziciju.šāds rezultāts nesa savus augļus sezonas kopvērtējumā , kur pēc aizvadītiem 3. posmiem Arnolds pakāpās uz 4. poziciju. Turpmākajos posmos droši vien būs pamatīga cīņa par 3 vietu čempionāta kopvērtējumā, jo ar priekšā esošo Kārli Kalēju ir tikai 4 punktu starpība savukārt Kristers Drevinskis , kurš atrodas aiz Arnolda 5. vietā atpaliek tikai par vienu punktu.

Nākošie sacensību posmi jau tuvākajas divās nedēļas

47. Vaidavas kauss

Ar kuplu dalībnieku skaitu aizvadīts Latvijas čempionāta 2. posms .MX1 klasē mūsu sportistam Arnoldam Sniķeram šajās sacensībās divu braucienu summā 9. vieta. Kopvērtējumā pēc diviem posmiem Arnolds atrodas 5. pozicijā. Turpmākajās nedēlas nogalēs vēl 3 sacensību posmi, ar noslēgumu mājas trasē Dobelē 20. septembrī.

Noslēgušās Eiropas čempionāta Latvijas posmu sacensības!

Trešajā posmā Ķegumā Eiropas čempionātā Arnoldam Sniķeram izdevās nobraukt divus stabilus braucienus abos izcīnot 17. poziciju un summā izcīnīt 18. vietu . Šads rezultāts gan pabojāja 3 posmu kopvērtējumu , tomēr 15. vieta pēc trīs aizvadītiem posmiem ir labs rezultāts mūsu sportistam.

Aizvadītas 3 sacensību dienas prasija krietni daudz spēka un mēs, kā komanda, esam gandarīti par tām kvalitātēm ko spēj mūsu sportists. Laba fiziskā forma un stabila braukšana visos sacensību braucienos. Labākais rezultāts pirmā posma otrais brauciens 9 . vieta .Turpmāk Jāpiestrādā pie kvalfikācijas apļa labāka rezultātu uzrādīšanas- tas dos gan labāku starta vietu ,gan pārliecību pašos braucienos.

Sakam lielu paldies mūsu atbalstītājiem, ar kuru palīdzību bija iespējams sagatavoties gan sportistam gan sagatavot tehniku šīm atbildīgajām sacensībām. Paldies – DOBELES DZIRNAVNIEKS, DOBELES NOVADA KULTŪRAS UN SPORTA PĀRVALDE, ISOSTAR, AGRO-KAĶENIEKI, BTIN, YAMAHA LATVIJA, VILDERS, TD &A MOTO, RE PARKING, Z/S RAŠENBAUMI, ANDREJS SAFONOVS

Eiropas čempionāta otrais posms Ķegumā.

Otrais posms Eiropas čempionāta Open klasē aiz muguras mūsu sportistam Arnoldam Sniķeram iezīmējās ar stabilu sniegumu sasniedzot 12. poziciju divu braucienu summā.

Kā atzina pats sportists- ar fizisko sagatavotību viss ir kārtībā. Pietrūkst “asuma” startā un pirmajos apļos, kā rezultātā sākums abos braucienus ir pieticīgs –ap 20 poziciju. Braucienu laikā daudz apdzīšanas manevri un stabila braukšana līdz pat pēdējam metram , lauj rezultātu uzlabot, tomēr līdz top 10 nedaudz pietrūkst.

Pēc aizvadītiem 2 sacensību posmiem kopvērtējuma Arnolds atrodas 13 pozicijā. Nākošais posms jau šo sestdien 15. augustā Ķegumā. Sacensību organizatori sola , ka Ķeguma trasē tiks veiktas izmaiņas – kādas to redzēsim jau drīz.

Eiropas čempionāta pirmais posms Ķegumā.

Arnolds Sniķers pirmo eiropas čempionāta posmu EMX open klasē aizvadīja samērā veiksmīgi izcīnot pirmos punktus čempionāta kopvērtējumā . Divu braucienu summā 11. vieta.

Sacensības uzsāka ar labu kāpinājumu- brivajā treniņā 20. pozicija , kvalifikācijā 18. , bet finālbraucieni jau krietni labāk attiecīgi pirmajā braucienā 15. un otrajā 11. rezultāts. Pirmajā braucienā tika piedzīvots neliels kritiens startā, tomēr sacensību turpinājumā izdevās kāpināt tempu, veikt daudzus apdzīšanas manevrus un sasniegt 15. vietu finišā. Otrā brauciena sākums jau bija krietni veiksmīgāks , kas atspoguļojās arī finiša pozicijā izcīnot 11. vietu. Ķeguma trase nebija nekāds pārsteigums- sarežģiti elementi atbilstoši MXGP līmenim , ko papildināja karstums. Sasniegtais rezultāts priecē. Paldies visiem faniem un Arnolda atbalstītājiem!! Jau otrdien starts otrajam sacensību posmam.

Latvijas čempionāta 1. posms Alojā.

2. augustā tika dots starts Latvijas čempionāta sacensībām motokrosā. Alojā šāda līmeņa sacensības norisinājās pirmo reizi. Trases distance nedaudz garāka , kā ierasts( apļu laiki virs 2 minūtēm), trase samērā ātra ne pārāk sarežģīta, tomēr lielais ātrums un dažādas konfigurācijas līkumi savu daļu meistarības no sportistiem prasija gan.

Sacensību dalībnieku sastāvs internacionāls – ierastos viesus no Igaunijas un Lietuvas papildināja arī Somijas un pat Spānijas sportisti. MX1 klasē mūsu sportistam Arnoldam Sniķeram abi braucieni izdevās stabili no sākuma līdz beigām. Braucieni notika ar kopēju startu MX1 un MX2 klasē kopā esot 34 sportistiem pie starta barjeras. Abos startos atrodoties iekš Top 10 izdevās kāpināt tempu un pirmajā braucienā 6. vieta Mx1 klasē . Otrajā braucienā pēc aizraujošas cīņas ar Spāņu sportisu Simeo Ubak 7. vieta Mx1 klasē , kas kopvēretējumā deva 7. vietu sacensību posmā MX1 klasē.

Arnoldam Sniķeram tagad atlikusī nedēļa jāaizvada treniņos un jau nedeļas nogalē dalība EIROPAS ČEMPIONĀTA 3 sacensību posmos EMX OPEN klasē Ķegumā 8.;11.;15. augustā.

foto: Jānis Pastars

Šajā nedēļas nogalē motokrosa sezona uzņem pilnus apgriezienus

2.augustā Alojas mototrasē tiks dots starts Latvijas čempionāta motokrosā pimajam posmam un turpmākos divus mēnešus Latvijas spēcīgākie sportisti aizvadīs intensīvā sacensību režīmā, tajā skaitā aizvadot 3 sacensību posmus Eiropas un Pasaules čempionāta sacensībās Ķegumā.

Mx4 Dobele/Yamaha.lv sportists Arnolds Sniķers 2020 gada sezonā startēs prestižajā MX1 klasē ar Yamaha YZ450F jaudīgo motociklu. Pirmais Latvijas čempionāta posms jau šajā nedeļas nogalē. Atlikušie 4 posmi viens pēc otra sākot ar 30. augustu Apē un beidzot ar BTIN finālposmu Dobelē ” Ceļa Ēzeļu” mototrasē.

Pateicoties mūsu sponsoriem – BTIN , DOBELES DZIRNAVNIEKS, Dobeles novada kultūras un sporta pārvalde, YAMAHA LATVIJA, AGRO-KAĶENIEKI, RE PARKING, ISOSTAR, TD&A MOTO, VILDERS ,kā arī visiem uzticamajiem faniem un komandas ilgadīgajiem atbalstītājiem – Arnolds Sniķers stāsies pie starta barjeras Eiropas čempionāta Open klasē aizvadot 3 sacensību posmus. Šogad sacensības ir īpašas covid 19 ierobežojumu dēļ – tās norosināsies Ķegumā 8.,11.un 15. augustā visas uzreiz ar dažu dienu atpūtu starp tām, prasot no sportistiem īpašu koncentrēšanos un gatavību šādam pasākumam. Tiekamies trasē!

Motokross Jaunpilī atnes podimu veterānu klasē!!

Aizvadītajās brīvdienās Jaunpils mototrasē norisinājās Latvijas junioru un amatieru čempionāts, kurā labs sniegums mūsu vecākajam veterānam Ilmāram Miķelsonam- izcīnīta 3. vieta mx55+ klasē!

Arī pārējie MX4 Dobele/yamaha.lv komandas veterānu vecuma sportisti pierādija ka Jaunpils – tā ir viena no mūsu mājas trasēm – Māris Sniķers uzreiz aiz podiuma 50+ klasē izcīnija 4. vietu. Dainis Rags 7. vietu un Alvis Gulbis mx55+ klasē 8. vietu.

Nedaudz grūtāk gāja jaunākajiem amatieru klases sportistiem – Andrejs Safonovs abos startos piedzīvoja kritienus izcīnot 8 vietu mx40+ klasē , Arnis Zdanovskis mx30+ klasē 14. vietā.